חזור תפריט

Villa Online

מתכננים מסיבה על החוף עבור חבר ולא יודעים מאיפה להתחיל? מבינים אתכם. ארגון מסיבה כרוך בלא מעט לוגיסטיקה, הכנות וצורך להצמד לתקציב שהוגדר מראש לאירוע. אין ספק שמדובר באתגר לא קטן, הגם שסביר שתרצו להיות חלק מהמסיבה ולהנות ממנה במקום להיות עסוקים בניהול האירוע ובפתרון בלת"מים לכל אורכו. למרבה המזל, כיום ישנן חברות המתמחות בהשכרת אוהלים בחוף שיוכלו לסייע לכם בכל מה שכרוך בהקמת מתחם האירוע שלכם.

אוהלים בחוף

ים אוהלים

ים אוהלים

053-7931321

באזור כל הארץ,

(מיכאל)

ארמונות בחול

ארמונות בחול

0537931035

באזור כל הארץ,

(אריק)

אוהל המדבר

אוהל המדבר

0545892463

באזור הנגב והערבה, באר שבע

(אוהל המדבר)

אוהלים בדואים להשכרה

אוהלים בדואים להשכרה

0505309134

באזור הנגב והערבה, מצפה רמון

(עודה עבו קעוד)

וילות ב-VillaOnline

מסיבת אוהלים בחוף - רעיון סוף

מסיבות חוף הפכו לא זה מכבר לאחד הטרנדים הפופולריים ביותר בתחום האירועים וההפקות. בין אם מדובר על חתונת חוף או בזולה לאירוע חברה או מסיבת חברים - הים התיכון מוסיף אווירה קסומה ומיוחדת לכל חגיגה. במסגרת אירועים כאלו, נהוג להקים אוהל בחוף, ולשם כך בדיוק קיימות חברות השכרת אוהלים בחוף.

 

למה להקים אוהל על החוף?

חופי ישראל ידועים ביופיים אך גם בשמש הקופחת מעליהם. כאשר מקיימים אירוע או מסיבה על חוף הים בשעות היום, חשוב לאפשר למוזמנים לתפוס מחסה בצל ולהתרענן לפי הצורך.

אוהלים בחוף הם פתרונות הצללה שימנעו מן המוזמנים שלכם להיצלות בשמש היוקדת ויחסכו מהם התייבשות או מכת חום מיותרת. בסופו של עניין, ההצללה שהשכרת אוהל בחוף תספק לכם ולאורחים שלכם, יכולה לעשות את ההבדל בין אירוע שמסתיים מהר לאירוע מוצלח שנמשך ונמשך.

גם כשמדובר באירועים המתקיימים בשעות הפחות חמות, להקמת אוהל על החוף יש יתרונות מאחר והוא מספק לכם ולאורחים שלכם הגנה מפני רוחות והחול שהן מעיפות איתן.

 

מה כל כך מסובך בהקמת אוהל על חוף הים?

הקמת אוהל על החוף היא פתרון כיפי במיוחד לציון אירוע מיוחד. אולם לא אחת מתברר ש"הדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות" ובין הרעיון לביצוע קיים פער עצום. הקמת אוהלים בחוף הים באופן עצמאי היא מורכבת לוגיסטית ולו משום שהיא אינה מסתכמת רק בהקמת האוהל עצמו. חשוב לדאוג גם לפתרונות הושבה, תאורה, הגברה ושתייה.

כל האילוצים הללו מובילים לא אחת לכך שהחלום על מסיבת חוף או אירוע על חוף הים, אינו מתממש כמתוכנן ואף מתבטל לטובת בילוי נדוש יותר. כמובן, אין באמת צורך לוותר על אירוע אוהלים בחוף, אם דואגים להיעזר בחברת הפקה המתמחה בהקמת אוהלים בחוף, ותדאג עבורכם לכל הפרטים כדי שהאירוע שלכם על חוף הים, יהיה לא פחות מאשר מושלם.

 

מה מקבלים מחברה שמשכירה אוהלים בחוף?

במסגרת השכרת אוהלים בחוף ניתן לשכור גם מתקנים שונים וביניהם:

 

כאשר שוכרים אוהל על החוף כל הציוד המוזמן כבר מגיע עם האוהל ששכרתם ומורכב בידי צוות ההקמה, כך שלכם יש אפשרות להתרכז בשאר ההיבטים של האירוע.

 

להשקיע עד הסוף עם אוהל על החוף

אם החלטתם שאתם באמת מעוניינים להשקיע באירוע ייחודי על חוף הים, שכולל אוהלים בחוף, אין כאמור הצדקה ללנסות להתמודד עם הקמת האוהלים בכוחות עצמכם. לשם כך בדיוק קיימות חברות המתמחות בהפקת אירועים על חוף הים וחברות להשכרת אוהלים בחוף, שיספקו לכם חוויה קסומה, בתקציב שפוי וללא צורך בכל הדאגות הכרוכות בהרכבת האוהלים באופן עצמאי.

 

אז איך בכל זאת ניתן להקים אוהל בחוף?

קיום של אירועים על חוף הים הוא לעולם לא משימה פשוטה משום שלאירוע מוצלח דרוש ציוד שאינו זמין או נגיש באזור החוף - כמו מים מתוקים וחשמל. לכן הקמת אוהלים בחוף מצריכה ממארגני האירוע התמודדות גם עם הלוגיסטיקה של הובלת ציוד נלווה לחוף הים כגון גנרטור, תאורה, צידניות ובקבוקים - מה שלא אחת, מצריך גם הגעה בכלי רכב מיוחדים שיכולים לנסוע על חולות.

מסיבות אלו, הפתרון הטוב ביותר הוא השכרת אוהלים בחוף מחברה שתחום התמחותה הוא אוהלים לאירועים בטבע, ומספקת אוהלים בגדלים משתנים ולצרכים מגוונים, למשל: אוהל לחתונת חוף, אוהלים למסיבות רווקים בחוף, אוהל על החוף למסיבת רווקות, אוהל ליום הולדת על החוף, אוהל לאירוע חברה על החוף, ועוד.

 

בשורה התחתונה

גני אירועים ואולמות אירועים לא תמיד מתאימים לאופי המיוחד של האירוע שאנשים רוצים לקיים. אם גם אתם מעוניינים לערוך אירוע מיוחד ושונה, כדוגמת אירוע על חוף הים, זה הזמן לפנות לחברת הפקה שמשכירה מגוון סוגים של אוהלים לחוף, ולהפוך את האירוע שלכם למושלם.